Ми робимо веб краще та ефективніше
Знайти цілісну команду, яка стане справжнім партнером вашого бізнесу - це виклик. І цей виклик нами прийнято. В Studio7 зібрались однодумці, експериментатори та безумці своєї справи. Ми не просто досліджуємо бізнес клієнта, ми ним живемо. Головне наше правило - технологія не має домінувати над здоровим глуздом.
«Створюючи компанію в кінці 2000 року, я був впевнений,
що не пройде й двох років, як все діджиталізується»
Дмитро Федоренко, CEO Studio7, digital production

Але не все склалось, як гадалось. Знадобилось 8 років для того, щоб інтернет став невід’ємною частиною побуту не тільки для маркетингових відділів компаній, а й для кожної людини. За цей час ми накопичили солідний багаж знань в галузі маркетингу, досягли успіхів у відеовиробництві, розібрались в мобільних технологіях.

Саме тому, ми заявляємо про себе, як про кращий digital production в Україні, адже в нас найбільше нагород та досвіду.

Робота в інноваційному сегменті реклами, який динамічно розвивається - це наше життя. Дати днів народження своїх співробітників ми знаємо краще, ніж своїх родичів. Очікування презентації нових гаджетів культових світових брендів подібно до очікування другого пришестя.

А перемоги на рекламних фестивалях для нас не тільки можливість потішити своє ЧСВ, але і підтвердження того, що ми створюємо крутий продукт, який змінює світ на краще.

Чи знаєте ви, що таке проектний
трикутник?
Якщо вам теж подобається такий підхід
до роботи - ми ідеальна команда
Клієнти та бренди
В нас значний досвід роботи із замовниками різного рівня - від невеликих інтернет-магазинів до національного оператора мобільного зв’язку.
Актуальні вакансії
З моменту заснування команда Studio7 не ставила собі за мету вирости в корпорацію.
Ми радше клуб талановитих особистостей, об’єднаних спільними ідеями. Саме тому в нашому портфелі
можна знайти не тільки роботи які приносять дохід, а й інноваційні продукти, які реально змінюють світ.
Зверни увагу, може бути ми шукаємо тебе прямо зараз:
Web дизайнер

Веб дизайнер Studio7 може не знати слова «перфекціонізм», не любити Стефана Зайгмастера чи не фанатіти від останніх трендів.

Ми шукаємо експериментатора, впевненого в кожному елементі свого макету. Якщо ти амбітний, цінуєш творчу свободу, а твій кращий проект ще попререду — ти маєш бути з нами.

Портфоліо надсилай на адресу givemeajob@studio7.ua з приміткою «Web Designer».

Web програміст

Ми шукаємо креативних програмістів, які марять яскравими проектами, а не розробкою одного супер скрипта в рік. Навряд чи наша студія може змагатись з конвеєрними IT компаніями в об’ємі соцпакету чи кількості сортів печива до кави.

Але, якщо ти цінуєш творчу свободу, розумієш, що таке MVC, ООП, HG, SVN, знаєш тонкощі роботи з PHP та вмієш користуватись jQuery за призначенням — приєднуйся до нашої команди. Знання HTML + CSS + JS, Smarty, Twig як перевага.

Надсилай резюме на givemeajob@studio7.ua
з поміткою Web програміст

UX дизайнер

Шукаємо в команду UX дизайнера, який чітко відповість на питання: чому він нам необхідний, які програми використовує в роботі і який інтерфейс найкращий?

Якщо ти вже придумав веселі відповіді, надсилай нам своє CV та портфоліо на givemeajob@studio7.ua
з приміткою «UX Designer».